5 Aralık 2011 Pazartesi

BEBEK HAZIRLIKLARI : DİKTİRDİĞİM BEBEK NEVRESİMİ

Rana'ya nevresim takımı almadım ben.. Çünkü uzun zaman yorgan kullanmayı düşünmüyorum.. Bebek nevresimlerinin desenleri de bana pek hitap etmedi..   

Sade bişey istiyordum onu da bi türlü bulamadım.. Aslında English Home'da çok güzel nevresimler var tek satılan daha sonra onlardan da alacağım inşallah ama ben ilk başta kırmızı-beyaz bi şeyler arıyordum hem beyaz mobilyalarımızla hem de kırmızı halımızla uysun diye.. Yine büyük aşkım İkea yardımıma yetişti..

İkea'dan kumaş aldırdım.. Kenarlarını kıvırttırdım al sana nevresim.. Yastık için de kırmızı beyaz kareli kumaş aldırdım.. Yasin'in müşterisi terzi bi hanım yaptı bunları.. 

Kareli kumaştan 2 tane kılıf çıkarmak istemiş.. Kumaş ikinciye yetmeyince aradaki boşluğu fisto kullanarak kapatmış..çok da güzel olmuş ben çok sevdim.. Onu takı yastığı yaptık..


Kumaşların eni 1.50 İkea'da.. İstediğiniz ölçüde alabiliyorsunuz.. Ben nevresim için 1 metre ,yastıklar için de yarım metre kumaş aldırdım.. Bize yetti..  Oğluma da aynı kumaşların mavisini aldırdım..

Tam istediğim renklerde ve sadelikte, kırmızı beyaz oldu herşey..

Hoşçakalın..


 Ağustos 2015 tarihli ekleme : 
Alt açma mobilyamız ve beşiğimiz ( yatağı ile birlikte ) satıştadır.. Alt açma seti, çarşaf ve bir kaç kız bebek aksesuarı hediyelidir.. 
İstanbul içi bazı semtlere eve teslimat yapılabilir..
catikatiilkay@gmail.com adresinden veya ınstagram.com/modarana adresimden iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.. 


Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım :


İletişim : catikatiilkay@gmail.com

Alexa