7 Nisan 2012 Cumartesi

HER TELDEN,BOL FOTOĞRAFLI KARIŞIK POST 9 :)


Çatı Katı Blog Face Sayfası Tarifler albümümüzden seçmeler.. Muhteşem görünüyorlar değil mi ? 

Sizlerde yayınlanmasını istediğiniz her türlü yemek, pasta, börek vs. tariflerinizi fotoğraflarıyla birlikte catikatiilkay@gmail.com adresine gönderebilirsiniz..


Bunlarda benim mamalarım :)

O kadar uğraştım sardım Yasin lüp lüp yuttu bunları.. Tabak bitince gitti tencereyi aldı geldi ve onlarında hepsini yedi.. Ağlamak üzereydim o an haha :)Kahvaltı için Yasin'i beklerken sıkılıp sağın solun fotoğrafını çeken Çatı Katı :)

Bu bardak takımını Mudo'dan almıştım bir de çiçekli kahve fincanı takımı ile birlikte.. Taaaa buraya taşınmadan önce.. Ve bu evin boşalmasını beklerken uzun süre kutuda durdu bunlar gidip gelip sevmiştim yeni evimde kullanıcam diye.. İlginç olan şu ki takımın tamamı farklı zamanlarda kırıldı 1 tane bu kaldı :) Kahve fincanı takımınında tamamı kırıldı yine farklı zamanlarda.. :)

Ki ben öyle sürekli bi şey kıran bi tip değilim aslında en ilginç geleni bu bana göre.. Bunlardan sonra bi şey kırdım mı hatırlamıyorum mesela :)


Tartıdaki son durum :) 

Kaldı 4.4 :) Bu arada bu konuda çok mail alıyorum nasıl kilo veriyorsun diye ve ısrarla özel bişey yapmıyorum dememe rağmen inandıramıyorum ama cidden yapmıyorum :) Kaldı ki benim hala karnımın içleri acıyor spor, mekik çekme vs. bunları dahi yapamıyorum..

Şunu unutmayalım ki benimki doğum sonrası kilo verme süreci.. Doğum sonrası daha kolay kilo verilir emzirme, bol bol sıvı tüketme, uykusuzluk vs. gibi nedenlerle.. Artı bir de hep diyorum ben çok yemeğe düşkün biri değilim ve salatanın her çeşidini seviyor zırt pırt salata yiyorum.. Bu da bi avantaj..


Market alışveriş listesi :)

Genelde kapıya falan yapıştırırım ben bunu ben uyuyorken ve Yasin Emin'i okula bıraktıktan sonra alıp gelsin diye.. Geçen sefer Yasin'in üstüne yapıştırdım şak diye " al market listen" şeklinde :P

Ahahah Yasin'in suratı görmeniz lazımdı koptum :) 


Yukarda bahsi geçen salatalardan :)

Göbek, taze nane, maydanoz, beyaz peynir, pul biber, zeytinyağı..


Hafta sonundan bi kare.. Yazın gelmesini dört gözle bekliyorum ama bi yağmursever olarak ta bu görüntüyü özleyeceğim..


Hafta sonu Yasin ve Emin bensiz pardon bizsiz :) gezmeye gitmişlerdi babası Rana'ya şort almış.. Bunları Rana'ya ve bana gösterirken şöyle diyor :
- Kızıımm bak sana şort aldım şimdi bol bol giy tamam mı ? İlerde giydirmiycem ben çünkü.. Yaa şort aldım ben kızıma :)


İnsanın envai çeşit kırtasiye malzemesinin yanı sıra mücevher kutusu yapan bir firmada çalışan yakını olması ne hoş bişe :)
Bi sürü numune mücevher kutum oldu hiyaaaa :)


Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım :


İletişim : catikatiilkay@gmail.com

Alexa