En uygun fiyata eşarp, şal, sunum ve dekorasyon ürünleri.. Tüm modeller için fotoğrafı tıklayınız

16 Ocak 2015 Cuma

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK BEĞENİLEN 50 ÜLKE’YE ULAŞAN TEK ÇOCUK DERGİSİ..

Zaman zaman sizlerden çocuklarımı yetiştirirken nelere dikkat ettiğime dair sorular alıyorum.. Açıkcası bu konuda otorite sayılmam :) Lakin kendimce onlar için en iyi, en faydalı şeyleri seçmeye özen gösteriyorum..  Ve özellikle sizlerinde yakınen tanıdığınız 8 yaşındaki oğlumdan aldığım olumlu geri dönüşler sayesinde şimdilik doğru yolda olduğuma inanıyorum.. O yüzden Gonca Dergisini sizlere tanıtma imkanı bulduğumda iki kat fazla sevindim..


 Şüphesiz her Anne baba çocuğunun iyiliğini ister. Çocuğunuz da ona sunduğunuz her şeyden olduğu gibi, dergisinden de iyilik bekler. 
Gonca Dergisi, ahlaki, kültürel ve bilimsel temelleri esas alan tavizsiz yayın çizgisiyle çocuğunuzun iyi gelişmesine zemin hazırlar. Çocuklarının ruh sağlığını düşünüp onun hayallerini emin ellere teslim etmek isteyen biz anne babalar (büyükler,) şimdi her ay çocuklarına Gonca hediye ediyor. 

Bu yüzden bir ebeveyn hassasiyetiyle oluşturulan kaliteli içeriği, orijinal çizgileri, macera dolu serüvenleri ile Türkiye’nin en çok sevilen, en çok okunan çocuk dergisi olma unvanı her yıl olduğu gibi bu yıl da Gonca’da.

İçeriği Dopdolu, Konuları Seviyeli, Kahramanları Gerçek, Hediyeleri Müthiş Dergi

Her sayıda çocuğunuza hitap etmenin hassasiyetini gösteren GONCA, ‘Bu yazı çocuğa ne kazandırır’ düşüncesini merkeze alarak içeriğini her ay özenle hazırlar. İşte bu, çocuklarım söz konusu olduğunda benim sıklıkla kendime sorduğum soru, çıkış noktam.. Yapmak istediğim veya almak istediğim bu şey, çocuklarıma ne kazandırır ? Onların eğlenirken, bir şeyler öğrenmeleri en büyük kıstasım.. 

Gonca, çocuklarınızın maharetlerini sergilemelerine yardımcı olur. Resim – Hikâye yarışmaları düzenler. Her sene Nisan sayısında fidan hediyesiyle çevre bilinci kazanmalarını sağlar.. Çocukları tüketim tutkusundan korur, tasarrufa teşvik eder. Reklama yer vermez. Okuyucusu ile iletişime önem verir. Her ay birbirinden değerli hediyeleri ile Gonca okumayı ödüllendirir.


Ailenin Güvenini, Çocukların Beğenisini Kazanan Dergi

Gonca yayına hazırlanırken çocuk edebiyatı yazarları, pedagog, tarihçi, ilahiyatçı, bilim insanı ve editörlerden oluşan güçlü bir heyet tarafından dikkatle incelenir. Hitap ettiği yaş gurubunun beklentileri, algıları ve ilgileri süzgeçten geçirilerek çocukların zihnî ve ahlakî gelişimine katkıda bulunacak eserler yayınlar.

Okul Başarısına Katkıda Bulunan Dergi

Gonca içeriğiyle eğitime katkı sağlıyor. Milli ve manevî değerlerin aktarımında kullandığı dil ve üslup eğitimi kolaylaştırıyor, öğretim başarısının artmasına katkıda bulunuyor.

Kısacası, Gonca
“Her Ay Açar, Evlere Neşe Saçar”

1 yorum:

  1. Merhaba, gonca dergisi ile ilgili yazıyı görünce yorum yapmadan duramadım :) Gonca dergisi benim ilk okul çağımdan lise çağıma kadar dostluk etmiş bir dergidir. İleride çocuğum olduğu zamanda gözü kapalı okutabileceğim bir dergidir. Sadece dergi değiş aslında, birbirinden keyifli, birbirinden güzel yazıların şiirlerin, hikayelerin olduğu ve dergiye gönderilen yazı ve fotoğrafların her birinin yayınlandığı bir dergi. 12 yaşımdayken kendi yazdığım şiiri ve fotoğrafımı göndermiştik dergiye aradan biraz zaman geçti fotoğrafımı ve şiirimi yayınlamışlardı, hala aklıma geldikçe mutlu olurum :)

    YanıtlaSil

GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..SEVGİLERİMLE :)
Firmanız ve ürünlerinizin Çatı Katı Blog'da yer almasını istiyorsanız İLETİŞİM : catikatiilkay@gmail.com

Alexa