En uygun fiyata eşarp, şal, sunum ve dekorasyon ürünleri.. Tüm modeller için fotoğrafı tıklayınız

27 Eylül 2018 Perşembe

Barbie Bebeklerin Kız Çocuklarının Gelişiminde EtkisiHiç modası Geçmeyen oyuncak Barbie Bebekler

55 yılı aşkın süredir Barbie bebek oyuncakları, tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Kız çocukları için üretilen bebekler o kadar ilgi görüyor ki, erkek Barbie bebek Ken çocukların hayatına giriyor. Hatta Ken’in ardından Barbie bebeğin evi, arabası, atı ve daha onlarca farklı çeşit yan ürünü de çocukların renkli dünyasında yerlerini alıyor.  Artık çocuklar, televizyon ekranında görüp de hayran kaldığı Barbie bebek karakterlerini alıp oynayabiliyor, hayal dünyalarına onları da ortak ediyorlar.
Oyun oynarken duygusal yönün gelişmesine de katkıda bulunan Barbie bebekler ile çocuklar, gerçek hayatın bir benzerini kendi odalarında kurabiliyorlar. Böylelikle Barbie bebekler çocukların, sosyal yönlerinin gelişmesine katkıda bulunuyor. Günümüzde yüzlerce farklı çeşidi olan Barbie’ler çocukların oyun hayallerini süslüyor. 
Sağlıklı malzemeden üretilmeleri şart

Çocuklara yönelik üretilen her çeşit oyuncağın mutlaka dikkatli seçilmesi önemlidir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir maddenin yer almaması önemli olmak ile birlikte, Barbie bebeklerin onlarca farklı çeşidi arasından kaliteli olanlar alınmalıdır. Barbie bebeklerin üretici markaları, edindikleri sertifikalara kadar araştırılmalıdır. Çocukları mutlu ederken onlara uzun dönemde zarar verecek hiçbir ürün alınmamalıdır. Aksi halde ciddi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Onlarca farklı Barbie bebek işte karşınızda!

55 yılı aşan geçmişiyle Barbie bebeklerin üreticileri onlarca farklı çeşit bebek üretti. Örneğin, hamile Barbie, çocuklar aile hayatını öğretmek için üretildi. Siyahi  
Barbie Bebekler , dövmeli olanlar ve hatta konuşan modeller bile çocukların oyun odalarını süsledi. Elbette konu, çocukların dünyaları olunca bir çok farklı tartışmayı da beraberinde getiriyor. Barbie bebeğin muhteşem düzgün fiziğinin gerçeği yansıtmadığına dair görüşler her geçen gün artıyor. Üreticilerde bu geri dönüşleri dikkate alarak, farklı vücut tiplerinde de Barbie bebekleri çocukların beğenisine sunuyor.
Elbette sadece bebek almak yetmiyor. Makyaj setleri, evi, arabası, kostümleri ve daha onlarca farklı yan setini de alan ebeveynler elbette onlarca farklı çeşit karşısında karar vermekte zorlanıyor. Oyuncak Evreni Her zaman en iyisini ve güzelini hak eden çocuklar için  her geçen gün yenilenen Barbie bebekler ile en farklı oyuncağı çocuklara sunuyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..SEVGİLERİMLE :)
Firmanız ve ürünlerinizin Çatı Katı Blog'da yer almasını istiyorsanız İLETİŞİM : catikatiilkay@gmail.com

Alexa