21 Eylül 2010 Salı

SÜNNET ANNESİNİN DÜĞÜNDE GİYDİKLERİ : MOR TAŞLI ABİYE ELBİSE,GÜMÜŞ AYAKKABILAR VE ÇANTA,TAŞLI SAÇ AKSESUARI VS :)

Elif ablamla onun kıyafetini alırken ki alışveriş deneyimimizden bahsedeceğim bu postta..


İşte Elif ablamın elbisesi bu..Baştan belirteyim bazı resimlerde saks mavisi gibi çıksa da elbise aslında mor :) 
Elbiseyi Avcılar'da ARMA GİYİM'den aldık.. Hemde nerdeyse son anda :) Çok geç kaldık elbise almakta ama ben hep "panik yapma ilk girdiğimiz yerden alıp çıkacağız göreceksin" diyordum şaka gibi ama öyle de oldu :)

Biz mağazaya girdik direk bu elbiseyi gördük giydi ve tamamdır :) Mor zaten daha ne olsun.. Aşağıda görülen bayana dedi hatta Elif ablam gelincik böyle böyle demişti diye.. Kadında benim elimi sıktı "çok temiz kalpliymişsin" diye  :)Elbiseden sonra ayakkabı bakmaya çıktık bir de.. Ayakkabıyı da en son girdiğimiz yerde bulduk..
O da şaka gibiydi.. Benim bildiğim bi mağaza vardı Avcılar'da otururken gittiğim.. Bi baktım kapanmış dükkan boş.. Tüh falan dedim çünkü orda çok abiye ayakkabı oluyordu her zaman..
Sonra biz bir sürü yere baktık güzel bi şey yok.. Tekrar aşağı inerken aaaa bi baktım o kapanan mağazanın üst katında ayakkabıcı var.. Mğer yukarı taşınmış kafamızı kaldırsak ilk baktığımızda göreceğiz :)
Daha kapıdan girer girmez bu ayakkabı dikkatimizi çekti bizi bekliyo sanki öyle en tepeye koymuşlar bi tane var.. En ışıltılı ayakkabı, bizim aradığımız gibi gümüş renkte ve 36 numara :) hemen aldık tabii bayıla bayıla..

Çantasının net bir fotoğrafını çekmemişim.. Bu kadar gözüküyor gümüş çok güzel bi clutchdı.. Üst kısmı gümüş simli parıltılı bir model.. Onu da Avcılar'da bi çantacıdan aldık..

ve bu da yine Avcılar'dan aldığımız saç aksesuarı.. Topuz yaptıracaktı Elif ablam ve topuza takmak için bunu beğendik..

İşte saçındayken böyle duruyordu.. Net olmasa da fotoğraf fikir vermesi açısından ekledim..

Hoşçakalın..

Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım :


İletişim : catikatiilkay@gmail.com

Alexa