26 Haziran 2012 Salı

ÇATI KATI'NDA MİSAFİR ALARMI :)

Geçenlerde bizim evde acil durum alarmı ötmeye başladı daaat daat daat daat misafir geliyor !

Çok sevgili en eski arkadaşlarımdan Nuray bize geleceğini bildirdi..hani televizyonda evlenip ,  Maldivler'e balayına giden Nuray.. Böyle daha kolay hatırlandı eminim :) 

Önce evin ve kendimin perişanlığına bakarak "ay yarın olmaz mı ?" falan diye gevelesem de sonra "amaaann boş ver evi.. Başımın üstünde yerin var  :)"dedim..

Sonra tabii bi koşturma başladı.. İşte soframız :)


1-2 saatte evdeki malzemelerle bu kadar hazırlanabildim Allah ne verdiyse sofrası oldu.. Hatta ben bu fotoğrafları çekerken çayı yeni demlemiştim ve Nuray merdivenleri çıkıyordu :) 
Diktim Emin'i kapıya "Nuray Teyzeni karşıla ben geliyorum hemen" diye koştur koştur fotoğraf çektim sonra koştur koştur kapıya döndüm :) 


Suna'nın hediyesi peçetelikleri ilk kez kullandım bu sofrada..


Şu mavi su bardakları yeni aldım.... Su içmek çok zevkli oluyo mavi mavi :)


Geçenlerde mutfak dolaplarına da el attım ben tek kalmış,takımı bozulmuş şeyleri çıkardım dolaptan.. Ama yerlerine yedek bişey almadığım için makine dolunca bardaksız kaldım :) Suyu falan çay fincanından içiyoruz Emin'le :) Neyse şimdi böyle beğendikçe alıyorum yerlerine yeni bardaklar..


Konumuza dönersek Nuray'la bol bol hasret giderdik :)  Eli boş gelmemiş hem çok güzel kuru pastalar, hem kızıma ciciler getirmiş.. Durmadan bi şeyler yedik kaç demlik çay bitirdik.. Sonra ben onu salmadım bizde kaldı.. Gece sabahladık saatlerce konuştuk bazen üzüldük bazen mutlu şeylerden bahsettik.. 

Bu da kızıma getirdiği cicilerden biri.. 


Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım :


İletişim : catikatiilkay@gmail.com

Alexa