10 Şubat 2014 Pazartesi

Her Telden Bol Fotoğraflı Karışık Post 23 :)


Yağmur gibi yağdıkları için artık eskisi gibi cevaplayamadığım ama elimden geldiğince okumaya çalışıp toplu cevaplar vermeye çalıştığım maillerimde çoğunluk kozmetik olarak kullandığım ürünleri merak ediyor..
Arada bitirdikçe vs. bişeyler paylaşmaya karar verdim.. Ama benden alengirli ürünler /markalar, destansı kozmetik yorumları , beğendim , beğenmedim'in dışında pek bi şey beklemeyin diyorum baştan :)

Au mesela yeni bitirdiğim devamını almayacağım bi ürün.. Kötü mü hayır değil bana uymadı.. Ki kendisi yanlışlıkla evimize gelmişti israf olmasın diye kullandım.. 
Bu evi ilk gördüğümüzde kimse tarafından görülme şansı olmayan terasta güneşlenebileceğimi farkedince (ki evi gösteren adamda bizi terasa çıkarınca "ablacım sen bu terasta çok rahat edersin" deyince bunu düşünebilmesine şaşırmıştım..  işte rahat ediyorum ya terasta ilk günden başladım Yasin'e bana kakao yağı al brozlaşcam ben :)
İşte garibim Yasinciğim bunu bana kakao yağı aldığını zannederek alıp getirmişti.. kendisi kakaolu krem çıktı :) e malum cilt kuru, su gibi krem kullanıyorum başladım kullanmaya.. ben daha çok losyon tercih ediyorum.. Vaselin'in losyonunu kullanmıştım mesela o tam bana göreydi.. bu daha kıvamlı.. Zaten yoğun bakım diyor.. 

Dostça ayrıldık yani :)


Geçenlerde Karafırın'da kahvaltıya gittik.. tatlılarına ve çayına bayılıyorum buranın.. ve güler yüzlü ,saygılı (Armoni Park ) çalışanlarını da.. 
Ama ilk kez kahvaltı tabağı istedik.. Biraz zayıf bulduk.. Tatlı ve çay için gitmeye devam :)
Kahvaltının en güzel yanı kalp görünümlü ekmekleriydi.. Emin sürekli önüme ekmek dilimleri koydu al anne kalpli ekmek benden sana diyerek :)


Peçete koleksiyonum almış başını gitmiş kutu içinde olduklarından hiç farkında değildim..
Geçen hiç üşenmedim dizdim tek tek hepsini.. Masa yetmedi ama arta kalanlar var ikinci kareye sakladım onları da.. 
ınstagram'da yayınladığım bir kareydi bu.. Bin küsür like aldı.. Peçete tutkunları olarak oldukça fazlayııızzz :)


Yoğun çalışan kocaya iş yaptırmak için bulduğum yeni yöntem ! 
bir şeyi 43875384709 defa söylüyorsanız ve yapılmıyorsa eşyaların dilinden mektup yazıyorsunuz kocanıza.. O gülerek mektubu okurken artık bu duruma daha fazla kayıtsız kalamıyor :)

3 hafta boyunca giderken alsın diye kapıda arz-ı endam eden overlokçuya götürülüp ikiye bölünecek halımız , dile gelip direk Yasin'le muhatap olunca akşamına ikiye bölünmüş olarak eve geldi :)


İlk deneme başaırlı geçince diğer tüm işler sıraya girdi mektup yazmak için :)

Çerçevelerim içinde bulundukları zor durumu Yasin abilerine bildirmeseydi ben daha çoookkk beklerdim o duvar dekorasyonunu bitirmeyi :)

Mektup eylemlerim devam edecektir !


Ne kadar tarzı belli bi kadınım :) 

dolabıma bakan direk bu kadın pembeyi , maviyi ,siyahı ve beyazı (ve onların tonlarını ) seviyor der..
Aynı renkler ekseninde dönüyorum.. Biraz değişiklik mi yapsam ne ? derken bi siyah elbise daha beğendim bu ara hihi


Hoşçakalın..

Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım :

İletişim : catikatiilkay@gmail.com

*Ürünlerinizin Çatı Katı Blog sosyal medya hesaplarında paylaşılmasını istiyorsanız mail adresimden iletişime geçiniz.. 

Alexa