21 Şubat 2014 Cuma

Her Telden Bol Fotoğraflı Karışık Post 24 :)

NAZAR DUASI
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُ

Instagram'da çeşitli davetler oluyor bazen.. Bu mesela "evimin mis köşeleri" konulu bir davetti.. Apar topar sırf icabet etmek için köşe değilde ne bulduysam odadan çekmiştim..
Sağ üst karede Rana'ya dikkat.. 
Triplerdeydi yine.. O yüzden apar topar oldu ya zaten :)


Geçenlerde annemin yaptığı tatlı şeyi ,( o kadarda uzun uzun anlattı halbuki adını hatırlamıyorum haha.. İçinde ne var onu bile hatırlamıyorum.. Yöresel bişeydi.. Tatlı şey diyeceğim ona ) koca bir köşe ekmeğin içine doldurup yemeye hazırlanırken , ilk ısırıkta tabağımda şöyle bi şekil oluştu..

Tercümesi : " haaaa inanmıyorum o ne kadar büyük bi ekmek İlkay ! "

Tamam tamam yemiycem bi daha :)


Çatı Katı Sakinlerinden Dilek'in kızına hazırladığı doğum günü partisinden.. Maşallah'ları eksik etmeyelim lütfen :) Her şey çok güzel olmuş.. 


Pembe fiyanklu çatal -bıçakları , pipetleri vs. benden satın almıştı.. Hani Rana'nın doğum gününde hazırladıklarımdan.. buraya tık tık.. Masasını da benimle paylaştı doğum günü sonrası..

Mutlu yıllar ! :)


Hafta sonu sahil kaçamağı..

Emin'in dersleri ve diğer okul dışı faaliyetlerine çalışması gerekmesi dolayısıyla buhranlar geçirdiğim yazdan kalma bir pazar gününde , ay deliriciimm dediğim anda kendimizi sahile attık.. 

Sol üst köşe evden çekilmiştir.. O görüntü , o renk , o beni dışarıya çağıran parlaklık sonrası daha fazla duramazdım evde.. Bir kaç aydır giyebilmek için  havaların güzelleşmesini beklediğim Dusi Tasarım hediyesi Superga'larımı da geçirdim ayağıma.. Bu fırsatı kaçırmadım :) Hoşçakalın..

Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım :İletişim : catikatiilkay@gmail.com

Alexa