En uygun fiyata eşarp, şal, sunum ve dekorasyon ürünleri.. Tüm modeller için fotoğrafı tıklayınız

14 Temmuz 2016 Perşembe

Pokemon Go SaçmalığıKadına şiddet / Kadın cinayetleri

Pedofili ( Bebek ve çocuklara duyulan cinsel istek, sapkınlık ),

Tecavüz edilip edilip öldürülen bebekler, çocuklar

Kaçırılmış, onlarca nerde olduğu belli olmayan çocuk 
( Aslında belli çok acı ki mutlaka bir üst maddeye maruz kaldılar bir yerlere atıldı veya gömüldüler ),

10'lu yaşlarda evlilik adı altında satılan küçücük bedenler 
( Çocuk gelin demeyin.. Gelin güzel bir şey.. Çocuk gelin değil ),

Adalet sistemindeki çarpıklıklar, 
( Misal bundan 7 yıl önce 15 yaşındayken ( Şunu özellikle ilave etmeliyim İNTERNETTE TANIŞTIĞI 3 kişi tarafından kaçırılıp ), eroin verilen, sabaha kadar 3 kişi tarafından defalarca tecavüz edilen, bütün bunlar yetmezmiş gibi AĞZI, BURNU ve GÖĞÜS KAFESİ KIRILAN, henüz gelişme aşamasındaki bedeni tüm bunlara maruz kalmayı kaldıramadığından ölen ve çöpmüş gibi bir bavul içinde bi tarafa atılan, üzerinde 3 ayrı erkeğin vücut sıvısı bulunmasına rağmen otopsisi doğru düzgün yapılmayan, darp edilmiş olması göz ardı edilip ölüm sebebi belli değil raporu verilen, hayat kadını sanılıp ardına düşülme gereği duyulmayan ( hayat kadınıysan sana istediklerini yapabilirler yani )  kimsesizler mezarlığına gömülüp, sorun olan küçük bedeni ortadan kaldırılan bir kız çocuğu.. 

Failleri bulunan, İTİRAF DAHİ ETMELERİNE RAĞMEN sözde delil yetersizliği sebebiyle tutuklanmayan 7 yıl boyunca ellerini kollarını sallayarak gezen insan müsvetteleri..

Cevval bir kadın avukat ve cevval bir ablanın 7 senelik mücadelesi sonunda daha dün tutuklandılar..

Artan terör olayları, şehit olan evlatlar, eşler, çocuklar, yeğenler, anneler, babalar birileri için çok önemli, kaybettiklerinde hayatlarının bittiği insanlar,

Suriye'lileri isteyenler / istemeyenler.. Birbirine girmiş bir sürü insan...

Bir araya gelip sesimizi duyurmamız gereken onlarca sorunumuz varken güzel ülkemin güzide insanları Pokemon kovalıyor.. 

Gelin toplanalım, tüm bunlar ve daha fazlası için bi yürüyüş yapalım bi şey yapalım desen 3-5 kişi ancak toplarsın.. Ama nerde gereksiz, manasız boş bir iş varsa insanımız orada..

Aç bir kitap oku desen mırın kırın edecek koca koca insanlar ellerinde akıllı telefon Pokemon peşinde koşuyor..

İnternet yeterince sorun çıkarmamış, insanlar klavye arkasında olmanın getirdiği rahatlıkla normalde yüz yüze dahi gelemeyeceği, suratına karşı bir şey söyleyemeyeceği insanlara yorumlarda fütursuzca hakaret, küfür, aşağılamada bulunmamış, internet iletişimi gitgide çirkinleşmemiş, yeterince bağımlı insan ( ben dahil ) oluşturmamış gibi bir de yepyeni bir bağımlılığımız oldu.. Pokemon !

Şu an Pokemon Go çılgınlığını, nasıl indiriliri, nasıl oynanırı okurken, telefondan kalkmayan kafalar, oyun yüzünden çıldırmış insanlar yüzünden yakın gelecekte en başta trafik kazaları, karşıdan karşıya geçerken veya yürürken sağa sola bakmak yerine telefon ekranına bakıldığı için düşüp yaralanmalar,  gece yarısı ıssız alanlarda pokemon kovalarken başa gelebilecek olan gasp, taciz olayları, ve en kötüsü terör olayları olmak üzere bir sürü olumsuz haber okuyacağız.. 

Onlarca insan kafalar telefonda, olmadık yerlerde ( Camii, opera binası gibi normalde uğranılmayan yerlerin Pokemon için ziyaret edilmesi de ayrı bir acı ) öbek öbek toplanıp oyun oynarken çok komik görünüyorsunuz.. 
Bilmiyorum belki geri kafalıyım ama bu kadar coşmamak lazım.. Pokemonlar taso üzerindeyken güzeldi..  Şuna harcanan zamanı, zekayı başka şeylere yönlendirmek lazım..

 Al sana çocuğunu korumak için bir sıkıntı daha..

Bir madde daha ekleyeyim bundan bahsetmişken : İnternette çocukları ağına düşürmek isteyen sapıklara ellerini ovuşturarak, sevinerek karşılayacakları bir yöntem daha : 

- Sana nadir bulunan bir Pokemon vereceğim çocuğum
-Çok sevindim amcacım
- Ama önce bilmem nerenin fotoğrafını çek yolla bana tamam mı ? 

!!!!

***

Hadİ gidip biraz kitap okuyalım.. 

7 yorum:

 1. gerçekten büyük saçmalık ve gereksizlik bana göre de onca uğraştığımız sorun varken bu da nerden çıktı anlamış değilim..

  YanıtlaSil
 2. Ne güzel yazmışsın ağzina sağlık İlkaycım.
  Koca koca babalar çocuklarının önünde pokemon haltı karıştırıyor sinir oluyorum...

  YanıtlaSil
 3. Bu çocuklar nasıl temiz kalacak. Bu insanlar içindeki arayışları böyle yollarla tatmin derdindeler. Asıl huzurun secdede olduğunu bilmiyorlar.

  Hâlbuki bu dünya hayâtı, bir eğlence ve bir oyundan başka bir şey değildir. Şübhesiz âhiret yurdu ise, elbette asıl hayat odur. Keşke bilselerdi!
  Ankebut suresi 64.ayet

  YanıtlaSil
 4. Rabbim yavrularimizi kötü niyetli düşünceli insanlardan korusun inşallah

  YanıtlaSil
 5. Merhaba kusura bakmayın alakasız yere yazıyorum ama ne facebook ne de instagram im var bu malum darbe girişimi olaylarında kafama takilanlari sizin sayfanizda izlediğim videolar la yazdığınız yazılarla öğrendim Allah razı olsun

  YanıtlaSil
 6. Çok şey yazdım sildim, sildim, sildim. Herkes anlamak istediğini anlıyor. Yazasım konuşasım yok :((((((((

  YanıtlaSil

GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..SEVGİLERİMLE :)
Firmanız ve ürünlerinizin Çatı Katı Blog'da yer almasını istiyorsanız İLETİŞİM : catikatiilkay@gmail.com

Alexa