20 Eylül 2017 Çarşamba

Burnumun Estetik Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları

Instagram hesabımda ( instagram.com/catikatiilkay) sürekli bir yan profil fotoğraf paylaşma halinde olduğum için :) burnum sık sık gündem oluyor. Aldığım en sık sorulardan biri burnumun ameliyat önesi / sonrası fotoğraflarını paylaşıp paylaşmayacağımdı..

Paylaşmak istedim lakin farkettim ki şimdinin aksine önceden burnumu hiç çekmemişim..

Aslında yirmili yaşlarımın neredeyse ortasına kadar burnumun yandan görünüşü hakkında fikir sahibi bile değildim. Bi on yıl kadar önce böyle çılgınca kendimizi fotoğraflayıp durmuyorduk tabii.. Sadece ellerimi yüzüme kapatınca burnumun epey bir kısmı dışarda kaldığı için :) büyük olduğunu biliyordum o kadar..

Yandan da şekilsiz olduğunu farketmem de çok komik olmuştu..  Neyse o kısmı bana kalsın :)

Geçen gün öncesi / sonrası hakkında istekler çoğalınca oturdum tek tek eski fotoğraflara baktım burnumun yandan göründüğü 2-3 kare bulmayı başardım. Birini yine ınstagram hesabımda ( instagram.com/catikatiilkay ) paylaşmıştım geçen gün.. Henüz 1 aylık Rana ile birlikte olanı.. Diğer ikisi ile de burda kolaj hazırladım..


Açıkcası kareleri yan yana koyunca çok şaşırdım ve yadırgadım.. İnsan daha iyi görünene çabuk adapte oluyor.. Eski halim hiç benmişim gibi gelmiyor şu an..


Dikkat ederseniz kaşlarımda da bir değişim var.. Güzellik merkezindeki kadının tavsiyesiyle sabah akşam vazelin sürüyorum kaşlarımı kalınlaştırmaya çalışıyoruz.. Zira hiç bir şekilde kaşım çıkmıyor ve kalınlaşmıyor benim. Şu an kaşlarımla ilgilenen kadının deyimiyle henüz inşaat halinde olsa da işe yaramaya başladı..

Daha da iyisini vaadediyor.. Bakalım zamanla göreceğiz..


Sevgilerimle <3

Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım :İletişim : catikatiilkay@gmail.com

1 yorum:

  1. ilkay hanım hangi marka vazelin kullanıyorsunuz ben de denemek istiyorum ancak hangi vazelin olsun karar veremedim
    bu arada çok guzelsiniz

    YanıtlaSil

GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..SEVGİLERİMLE :)
Firmanız ve ürünlerinizin Çatı Katı Blog'da yer almasını istiyorsanız İLETİŞİM : catikatiilkay@gmail.com

Alexa