20 Eylül 2017 Çarşamba

Gezme / Tozma : Cennet İkinci Bahar Cafe

İkinci Bahar, önceden sıklıkla gittiğimiz atmosferi, çalışanları çok güzel bir mekan.. Geçenlerde iftarda oradaydık ve instagram hesabımda ( instagram.com/catikatiilkay ) hikayelerde paylaşınca çok soruldu.. 

Burası aslında uzun yıllardır var.. Önceden daha farklı, daha sıradan bir cafe görünümündeydi.. Eski mekanımıza tekrar gitmeye başladık ve içerisinin artık çok daha güzel olduğunu keşfettik..

Ortam loş olduğu ve ipadle çekim yaptığımız için pek kaliteli fotoğraflar olmasa da, gitmek isteyenlere fikir olacaktır..

Tam da kuaför sonrası gittiğim için, yeni kesilmiş fönlü saçlarımla pek mesudum :)


Burası çok yayılmamış, herkesin girip çıkmadığı, daha tarz, daha kalite diyebileceğimiz insanların takıldığı huzurlu, sakin bir mekan.. 


Türk kahvesi ve çayı bir harika.. Kahveyi hemen masaların yanındaki kahve makinesinde çekip hazırlıyorlar.. Bu sebeple mis gibi kahve kokusu hakim içeriye her daim..
Bir şeyler yemeyip sadece çay kahve içmek istediğimiz zaman bu köşede, bu berjerlerde oturuyoruz biz genelde.. 


"Şekerim bu da 17. Yüzyıl'dan kalma bir servet ödediğim tablom" isimli çalışmam :) Yalnız Taksim orası haha
Ortam öyle hoş ki havaya giriyorsun hemen.. 


Menemenine özellikle bayılıyoruz.. Ve fiyatlar çok fazla uçuk değil.. Yemek yemeye gittiğimizde çay vs ile birlikte 2 kişi genelde 30 TL ödüyoruz.. 


Bilmeyenler ve itmek isteyenler için :  Cennet mah. Barbaros caddesinde.. Hani tüm bankaların yanyana dizili bir arada olduğu cadde. Hemen bankaların karşısında.. 


Sevgilerimle <3

Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım :İletişim : catikatiilkay@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..SEVGİLERİMLE :)
Firmanız ve ürünlerinizin Çatı Katı Blog'da yer almasını istiyorsanız İLETİŞİM : catikatiilkay@gmail.com

Alexa